logo CAMRY HOME
 
logo MESKO
logo ADLER
 
Maszyna do popcornu
Camry CR 4480

Najlepszy przyjaciel kinomaniaka – beztłuszczowa maszyna do przyrządzana popcornu. Od teraz, dzięki Camry CR 4480, możesz przyrządzać popcorn kiedy tylko chcesz i bez ryzykownych akrobacji z patelnią czy garnkiem. Po prostu wsypujesz, uruchamiasz i patrzysz jak rozkwitają kukurydziane pyszności.

Zdrowsze niż w kinie

Popcorn jest pyszny, ale zazwyczaj też niezbyt zdrowy i tuczący. Winę ponosi jednak nie kukurydza, z której przecież są też płatki czy musli, ale smażony olej. W maszynce do popcornu CR 4480 udało się na szczęście wyeliminować ten szkodliwy czynnik. Zastosowane rozwiązanie pozwala uprażyć kukurydzę, a jednocześnie nie pozwolić jej na przypalenie czy przywarcie do ścian pojemnika.

Wygoda i bezpieczeństwo

Zamknięta, stabilna maszynka do popcornu CR 4480 może być pod nadzorem osoby dorosłej obsługiwana bezpiecznie nawet przez dziecko, któremu nie pozwolisz jeszcze na samodzielne operowanie patelnią czy garnkiem. Żadne ziarenka nie wyskoczą, a gdy temperatura wzrośnie, pojawi się też światełko ostrzegawcze, dzięki któremu nie zapomnisz o wyłączeniu w porę urządzenia.

Oryginalny design

CR 4480 to mała maszynka, o wadze ok. 1,2 kg. Bez problemu zabierzesz ją ze sobą do znajomych, a mimo to nie można powiedzieć o niej, że jest niepozorna. Za sprawą oryginalnego designu, urządzenie przypomina wielokrotnie większe od siebie automaty z przekąskami i wprowadza do twojego domu klimat starego, amerykańskiego kina. Od dziś popcorn zrobisz w domu o wiele łatwiej i jednocześnie zdrowiej.

  • Beztłuszczowe przygotowanie popcornu
  • Włącznik z lampką kontrolna
  • Moc 1200W

Opis krótki:

Jaka jest najlepsza przekąska do oglądania telewizji? Oczywiście popcorn! Dzięki maszynie do popcornu Camry CR 4480 o mocy 1200W wreszcie możesz go wygodnie przygotować we własnym domu. Zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę!

Najważniejszą zaletą jest to, że korzystając z maszyny do popcornu nie używasz żadnego tłuszczu, więc przygotowana prażona kukurydza jest zdrowsza od tej zrobionej tradycyjnie w garnku lub na patelni. Dodatkowo samo przygotowanie jest dziecinnie proste i jednocześnie bezpieczne.

2 lata gwarancji
Dostępność produktu: kończy się
Termin dostawy: tydzień
Kod EAN: 5908256839564
Waga netto 1 szt: 1.12 kg
Waga brutto 1 szt: 1.12 kg
Wymiary opakowania: 20.2 x 17.5 x 28.5 cm
Wymiary kartonu: 72 x 39.5 x 32 cm
Sztuk w opakowaniu zbiorczym: 6