logo CAMRY HOME
 
logo MESKO
logo ADLER
 
Czajnik turystyczny składany 0,5l
Camry CR 1266

Dzięki unikalnej, silikonowej budowie, turystyczny czajnik CR 1266 o mocy 750W składa się do niewielkich rozmiarów. Po złożeniu łatwo weźmiesz go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Wygodne przewożenie i przechowywanie
Dzięki kompaktowym wymiarom i lekkości silikonowego czajnika CR 1266, możesz w wygodny sposób zapakować go nawet do bagażu podręcznego, czy wypełnionego po brzegi plecaka. Zyskujesz w ten sposób możliwość przygotowania sobie ulubionej herbaty lub kawy w każdym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej.

Kiedy akurat nie podróżujesz lub nie korzystasz z Camry CR 1266, po jego złożeniu możesz go łatwo schować do szafki lub nawet szuflady. W ten sposób, nie będzie zajmował miejsca potrzebnego na inne rzeczy.

Idealny dla podróżników
Ciepłe napoje znacznie zwiększają komfort przebywania poza domem – szczególnie, jeśli jesteś miłośnikiem dobrej herbaty lub kawy i zabierasz je ze sobą, dokądkolwiek się wybierasz. Jeśli w podróży towarzyszy Ci składany czajnik, zyskujesz niezależność od godzin pracy pobliskich restauracji. Swój ulubiony napar zrobisz wtedy, gdy będziesz mieć na to ochotę, bez potrzeby wychodzenia z pokoju. Turystyczny składany czajnik przyda się w różnych miejscach. Równie dobrze skorzystasz z niego w hotelu lub pensjonacie, jak i na działce, polu kempingowym, czy nawet w wielu schroniskach górskich. Pojemność 0,5l pozwala jednorazowo zalać kilka szklanek.

  • moc 750W
  • pojemność 0,5l
  • składana, silikonowa obudowa
  • Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody
  • Lampka kontrolna

    Dodatkowy opis ze zdjęciami

2 lata gwarancji
Dostępność produktu: dostępny
Kod EAN: 5908256839250
Waga netto 1 szt: 0.5 kg
Waga brutto 1 szt: 0.5 kg
Wymiary opakowania: 18.5 x 13.5 x 10.3 cm
Wymiary kartonu: 41 x 30 x 25.5 cm
Sztuk w opakowaniu zbiorczym: 8